Dr. Schutz CC R 1000 - čistící přípravek (750 ml) Zobrazit větší

Dr. Schutz R1000 - čistící přípravek (750 ml)

DS002

Nový produkt

Speciální čistící prostředek pro běžné denní čištění a ošetřování elastických podlahovin a tvrdých podlahovin.

Více informací

175,00 Kč s DPH

144,63 Kč bez DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

POPIS PRODUKTU
Prostředek funguje na základě vodou rozpustných ošetřovacích komponentů, které nevyžadují žádné životní prostředí zatěžující základní čištění. Čistí a ošetřuje jedním pracovním postupem. V používaných koncentracích je pH-neutrální. Je vhodný pro použití do čistících automatů. Doporučen také pro první ošetření těch podlahových kvalit, které nemohou nebo nesmí být opatřeny tvrdými polymerovými ochrannými vrstvami. Působí protiskluzně, vytváří hedvábně matný, antistatický ochranný film. Vynikající vázání nečistot a zbytků s obsahem tuku. Splňuje požadavky normy DIN 18032 (kluznost) pro sportovní povrchy.

OBLASTI POUŽITÍ
Podlahy z umělých hmot (PVC, CV, Polyolefin), linoleum, kaučukové podlahy (guma), přírodní a umělý kámen. Je vhodný také pro sportovní povrchy. Dbejte všech pokynů v návodech na ošetřování podlahovin.

POUŽITÍ
První ošetření v silněji zatěžovaných prostorách: Pokud není možno provést ošetření polymerovou disperzí, zřeďte R 1000-čistící přípravek v poměru 1 : 10 (1 litr na 10 litrů vody) a podlahu po čištění po pokládce nebo po základním čištění tímto roztokem důkladně vytřete. Vytvořený ochranný film po úplném zaschnutí vyleštěte jednokotoučovým rotačním strojem SRP 2+S s leštícím padem (bílý) nebo leštícím kartáčem.

Běžné denní čištění: R 1000-čistící přípravek zřeďte v poměru 1 : 200 (50 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem vytřete. Zbytkovou vlhkost nechejte zaschnout. Podlaha bude jedním pracovním pochodem vyčištěna a ošetřena. Pro zvrásněné povrchy a do čistících automatů použijte koncentraci 1 : 400 (25 ml do 10 litrů vody).

Upozornění: Opakované pravidelné leštění vede ke zvyšování odolnosti ochranného filmu a doporučuje se zejména v silněji zatěžovaných objektech. Dbejte na přesné dávkování. Opakované předávkování R 1000-čistícího přípravku nebo přílišná vlhkost podlahy může vést ke zvýšení kluznosti povrchu a tím k omezení protiskluznosti.

SPOTŘEBA
První ošetření: cca 2 litry na 100 m2 (Ředění 1:10)
Běžné denní čištění: cca 0,1 litru na 100 m2 (Ředění 1:200)

SKLADOVÁNÍ
Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.

3 dalších produktů ve stejné kategorii: