SLEVA: Kanešův mokrý efekt kamene (2,5 l) - speciální nátěr na kámen

B02

Nový produkt

Kanešův mokrý efekt kamene (2,5 l) - speciální nátěr na kámen

(interiér a exteriér)

Použití:

na žulu, čedič, andezit, rulu, bazalt, porfyr

Použití na dekorační kameny, umístěné v interiéru a exteriéru. Díky unikátnímu složení je výsledný efekt trvalý „mokrý vzhled“, který nechá vyniknout veškerou krásu kamene.

NA TOTO BALENÍ SLEVA 33%!

(původní cena 2.079,- Kč)

Více informací

1 559,00 Kč s DPH

1 288,43 Kč bez DPH

624,36 Kč za l

Přidat na seznam přání

Více informací

Popis:

Speciální nátěr na kámen, originální výrobek. Hodí se na všechny žulové a čedičové kameny, dále na rulu, andezit, bazalt, porfyr a to jak na hrubě štípané tak i řezané či jinak opracované. Výsledný efekt je trvalý a dlouhodobý „mokrý vzhled kamene“. Nátěr obsahuje UV filtr, je snadno aplikovatelný.

POZOR NA LEVNÉ NAPODOBENINY, KTERÉ NEMAJÍ DLOUHODOBÝ ÚČINEK!

Historie:

Speciální nátěr na kámen vyvinul na přelomu 19. a 20. století Josef František Kanesch (Kaneš), který byl autorizovaným C.K. dodavatelem kamenných prvků. Jeho nátěr byl podle historických dokumentů použit (mj.)na kamenné prvky při rekonstrukci paláce Schönbrunn ve Vídni v roce 1904. Jeho recept na speciální nátěr byl nalezen v roce 2002 a doplněn o další stabilizační složky nátěru, které v době vytvoření původní receptury nebyly známy. Následovalo dlouhodobé ověřování a zkoušení, jehož výsledkem je výborná mechanická a povětrnostní odolnost.

Pracovní postup:

Na suchý (neorosený), dobře očištěný kámen naneste jednu rovnoměrnou vrstvu nátěru. Kámen musí být prost jakékoliv mastnoty, prachu či jiného znečištění nebo předchozích nátěrů. Speciální nátěr nanášejte štětcem nebo válečkem a dobře roztírejte. Dbejte na to, aby nanášená vrstva speciálního nátěru byla rovnoměrná. Stejnoměrnost nanášené vrstvy je klíčová pro výsledný efekt. Nestejnoměrná vrstva nanášeného speciálního nátěru může mít za následek vznik odlišných barevných efektů. V případě použití na pískovec nebo zde neuvedené kameny kontaktujte prosím prodejce.

Příklad nátěrového postupu:

Speciální nátěr po velmi důkladném rozmíchání nanášejte štětcem nebo válečkem v jedné stejnoměrné vrstvě. Druhá vrstva nátěru není obvykle nutná. Pokud se rozhodne nanést i druhou vrstvu speciálního nátěru vyčkejte minimálně 24 hodin pro aplikaci druhé vrstvy. Speciální nátěr není nutné ředit. Případné zbarvení speciálního nátěru do fialova nemá vliv na výsledný efekt (je výsledkem použití olejů a vosků obsažených ve speciálním nátěru).

Teoretická vydatnost balení:

40 - 60 m² z jedné vrstvy u hrubých povrchů, 60 - 100 m² u hladkých povrchů.

Ředidlo:

S6006 pro nátěry štětcem nebo válečem.

1 další produkt ve stejné kategorii:

Ke stažení